Anne Babalar İçin Yapılmayacaklar Rehberi

0
(0)
0 237
Yayınevi GECE KİTAPLIĞI
Yazar Sinem Cankardaş
Baskı Yılı 2020
Sayfa Sayısı 63
Durumu İkinci El
24,75
Stokta
9786257976763

Anne babalar her şeyi “doğru” yapmak ve “iyi” çocuk büyütmek isterler. Gayet doğal olan bu istek, televizyon, kitaplar ve sosyal medya aracılığı ile bilgi bombardımanına tutulduğumuz bilgi çağında büyük bir baskıya dönüşür ve yapılamayan her şey anne babalara suçluluk hissi olarak geri döner.

Eminim ki bugüne kadar birçok farklı öneri ile karşı karşıya geldiniz ve hepsini aklınızda tutmanız mümkün olmadığı için doğru şeyleri yapabilmek için pratik ipuçları ve garanti formüller aramaya başladınız. Size ne yaparsanız “doğru” yapmış olacağınızı söyleyemem. Ama size neyi yapmamanız gerektiğini söyleyebilirim.

Çünkü neyin çocuk için daha iyi olduğuna dair bilgimiz sürekli değişirken (bir dönem çocuğumuzla arkadaş olmamız gerektiği söylenirken artık bunun çok iyi bir fikir olmadığını biliyoruz) çocuğa zarar veren şeyler hiç değişmiyor. Bu kitapta hangi yaşta, hangi ülkede, hangi ailede olursa olsun çocuğa zarar verdiği kesin olan ve bunları yapmadığınız sürece “kötü anne – baba” olmadığınızı düşünebileceğiniz şeyleri anlatacağım. Böylece size ne yapmanız gerektiğini söyleyen bilgileri biriktirip sonra onları uygulayamadığınızda suçluluk hissetmenize gerek kalmayacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Yayınevi GECE KİTAPLIĞI
Yazar Sinem Cankardaş
Baskı Yılı 2020
Sayfa Sayısı 63
Durumu İkinci El
Kargo maliyeti
Teslimat Süresi 1-2 İş Günü içinde gönderime hazır
Mağaza Konumu Turkey

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!