Haça Adanmış Ruh / Alamut’tan Pensilvanya’ya

0
(0)
1 146
Yayınevi BİRLİKTE DAĞITIM
Yazar Kolektif
Baskı Yılı 2021
Sayfa Sayısı 176
Durumu İkinci El
33,90
Stokta
9786057456304

“Alamut’tan Pensilvanya’ya: Gülen: Haça Adanmış Ruh” isimli kitap, FETÖ’nün yarım asırdır kimlerin hizmetinde olduğunu gün yüzüne çıkarıyor.

Kitap, Fetullahçı Terör Örgütü Lideri lideri Fetullah Gülen’in 40 yılı aşkındır yayınlarında sergilediği resimlerin küçük bir galerisi olma özelliği taşıyor. Bu galeride 1979 yılından itibaren Gülen’in yayınlarında büyük bir önem vererek tekrar tekrar sergilediği resimler ve bu resimlerin ana kaynakları sunuluyor. Her bir resim bir ‘sızıntı’ ve başka dünyaların bir kapısı olarak görülebiliyor.

FETÖ Lideri Gülen’in özenle seçip yayınlarının başköşesine yerleştirdiği her bir resim aslında kendisinin hangi kodlarla hareket ettiğini, Anadolu insanının zihinlerini hangi kodlarla devşirdiğini net bir şekilde anlatıyor. Bu galeride Gülen’in yayınlarında sunduğu her bir resmin ve içine özenle yerleştirilmiş sembollerin kökenine iniliyor. Her bir resmin Hıristiyan dünyasındaki birebir karşılıkları, sembolik anlamları ve bu anlamların Hıristiyan kökenlerinin kaynakları ve örnekleri yer alıyor.

“Gülen: Haça Adanmış Ruh” kitabı, İslam âlemi ve özellikle Anadolu Müslümanı üzerinde kurgulanan derin tuzakların bir katmanını gözler önüne seriyor. Gülen’in içi zehir dolu çok katmanlı perdelerinin gerçek yüzünü deşifre ediyor.

Her bir resmin ve içindeki sembollerin Gülen’in Müslüman kisvesi altında Müslümanın zihnine kurduğu tuzakların birer şifresi olduğu görülüyor. İslam’a, vatana, millete hizmet adı altında kimlere ve neye hizmet edildiği ve arka plandaki gizemli el bu şifrelerle gün yüzüne çıkarılıyor. Bu galeriden geçmişe doğru okuma yapıldığında bütün İslam karşıtı dünyanın Gülen’e neden böylesine sahip çıktığının kodları da ortaya çıkıyor.

Yayınevi BİRLİKTE DAĞITIM
Yazar Kolektif
Baskı Yılı 2021
Sayfa Sayısı 176
Durumu İkinci El
Kargo maliyeti
Teslimat Süresi 1-2 İş Günü içinde gönderime hazır
Mağaza Konumu Turkey

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!