Evrenin Enerji Atölyesi - Eda Erdoğan

0
(0)
0 246
Yayınevi PARYA KİTAP
Baskı Yılı 2022
Sayfa Sayısı 72
Durumu Sıfır
69,90
Stokta
9786057130624

Pozitif düşünce ile onaylayarak yapılan ritüel çalışmaları zihninizi yeniden programlar. Sizi harekete geçirip enerjinizi yükselterek duygusal enerji yaratarak niyetinizi mühürlemiş olur. Ritüel çalışmasında niyetin netliği çok önemli. Niyetin net değilse ritüelin başarılı olma şansı az olacaktır.

İşinizde ve özel hayatınızda fiziksel, finansal, duygusal ve ruhsal olarak ne istiyorsunuz? Ne istediğinize odaklanın, odağınız nereye giderse enerji oraya akar. Niyetinizle ilgili korku ve kendinizden şüphe duymayı bırakın. Korku, insanları harekete geçirmekten alıkoyan en büyük tuzaklardan biridir. Gerçekleştirmek istediğin şeyi imgele, her gün 10-15 dakika sanki olmuş gibi hayal ederek geçirin. Bilinçaltınız görüntüleri, duyguları sanki gerçekmiş gibi özümseyerek ve size onları gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan içsel güveni verecektir.

Ritüel çalışması hayalinize atılan bir adımdır. Sihir gibidir. Zihniniz, kalbiniz, bedeniniz, ruhunuza nasıl yönlendireceğini gösterip; mutluluk, sevgi, başarı dolu bir yaşam yaratarak size hizmet etmeyen inançlarınızı temizleyip, destekleyip ilerlemenize yardımcı olur. Evrenin sunduğu tüm mucizeler sizinle olsun.

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir.

MEVLANA

Yayınevi PARYA KİTAP
Baskı Yılı 2022
Sayfa Sayısı 72
Durumu Sıfır
Kargo maliyeti
Teslimat Süresi 1-2 İş Günü içinde gönderime hazır
Mağaza Konumu Turkey

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!