ZENGİN baba YOKSUL baba

Satıcı hsn55
0
(0)
0 301
Yayınevi ALFA YAYINLARI
Yazar Robert Kiyosaki
Baskı Yılı 2023
Baskı Sayısı 73
Sayfa Sayısı 323
Durumu İkinci El
60
Stokta

Zengin Baba Yoksul Baba, herkesin finansal özgürlüğü hedeflediği bir dünyada, servet oluşturmanın ve zenginliğin sırlarını ortaya koyan klasik bir kitaptır. Bu kitap, finansal bağımsızlık yolunda ilham verici bir rehberdir.

Robert Kiyosaki'nin eşsiz anlatımıyla sunulan Zengin Baba Yoksul Baba, maddi başarıya ulaşmak için yeni bir perspektif sunar. Farklı düşünce biçimlerini ve finansal stratejileri keşfedecek, servetin nasıl oluşturulduğunu ve sürdürüldüğünü öğreneceksiniz.

Bu kitap, zenginlik yolculuğunda size yol gösterirken aynı zamanda düşünce tarzınızı değiştirecek ve finansal hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size motivasyon sağlayacaktır.

Zengin Baba Yoksul Baba, finansal bilinci artırmak, yatırım yapma becerilerini geliştirmek ve servet oluşturma konusunda bilgilenmek isteyen herkes için vazgeçilmez bir kaynaktır. Bu kitap sayesinde finansal dünyada daha bilinçli adımlar atacak ve hayatınızı değiştirecek önemli finansal bilgilere sahip olacaksınız.

Zengin Baba Yoksul Baba ile finansal geleceğinizi şekillendirin, servet oluşturmanın sırlarını keşfedin ve mali bağımsızlığınıza adım atın. Hemen kitabı satın alın ve finansal hedeflerinizi gerçekleştirmenin heyecanını yaşayın!

Yayınevi ALFA YAYINLARI
Yazar Robert Kiyosaki
Baskı Yılı 2023
Baskı Sayısı 73
Sayfa Sayısı 323
Durumu İkinci El
Kargo maliyeti
Mağaza Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!