Yıldızname Ansiklopedisi

Satıcı THE_CROW
0
(0)
0 139
Yayınevi ESMA YAYINLARI
Yazar H. Mustafa Varlı
Baskı Yılı 2004
Baskı Sayısı 1
Sayfa Sayısı 1047
Durumu İkinci El
30
1 Yıl Önce

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdü Lillahi Rabbil'âlemin. Vessalâtü uesselâmü cila Seyyidina Muhammedin Hâtemil-Enbiyâi, ve Mi'seli ve alâ âlihi ve sahbihi, ecmain.


Hamd, ve Acirc;lemlerin rabbi olan Allah'a, salât ve selâm, peygamberlerin sonuncusu olan Efendimiz Muhammed (s.a.v.)'e ve Onun aile efrâdi ile bütün ashabına ve bütün ona tabi olanlara olsun.


Göklerde, yerde ve her ikisinin arasında, toprağın altında bulunanların hepsi Allah’ındır. Ne kadar kapalı olursa olsun Allah'tan hiç birşey gizli kalmaz.


Sözü açık da söylesen, gizli de söylesen muhakkak ki O gizliyi de aşikârı da iyi bilendir.


Mahlukatm en şereflisi olan insanoğlunun Allah'a halis kul olması, O'nun emirlerini yerine getirmesi ve ya-saklarından kaçınmasıyla olur.


İnsana düşen görev; dünya hayatının tanzimi için gönderilmiş olan hidayet rehberi, kurtuluş reçetesi olan Kur'ana uymamız ve yüce önder sevgili Peygamber Efendimiz nasıl yaşamış ve bizlere nasıl göstermiş ise öyle yaşamamız gerekmektedir. Kıyamete kadar da bütün insanlığın hayatını tanzim edecek tek ilahi nizam Kur'an-ı Kerim'dir. Peygamberin sünnetidir. Bu hiçbir zaman da değişmeyecektir.

Yayınevi ESMA YAYINLARI
Yazar H. Mustafa Varlı
Baskı Yılı 2004
Baskı Sayısı 1
Sayfa Sayısı 1047
Durumu İkinci El
Mağaza Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: