İttihatçılar Ölür İttihatcılık Ölmez

Satıcı mehm3tköse
0
(0)
0 77
Yayınevi KAMER YAYINLARI
Baskı Yılı 2020
Sayfa Sayısı 210
Durumu Sıfır
50
Stokta
G2GT2I2J296

Onlar Türk milletinin geleceği üzerine hayaller kurabilen inanmışlardı.

Onlar, Türk’ün genetik özelliklerini 20. asır dünyasında DNA’larına kodlamış, bir kadim milletin yeni zamanlardaki hareketi idi.

Onlar, kaybedilen cihangirlik ruhumuzu Trablusgarp’ta, Yemen’de, Kafkasya’da, Rumeli’de arayan adanmışlardı.

Onlar, Türk’ü dünyadan silmenin adı “Şark Meselesi” illetini 100 sene sonra bozan, ölüm mahkûmu hastayı, son nefesinde tedavi etmeye kalkışabilen cesur ve hazık yüreklerdi.

Çok daha mühimi, hepsi vatan mihrabı önünde secdeye kapanmış mü’min idiler. Hepsinde imanları uğrunda şehit olmayı göze almış bir mü’min kalbi çarpıyordu. Bu ideale feda etmeyecekleri hiçbir şey yoktu.

Elinizde tuttuğunuz eserde, Kafkasya’dan Trablusgarp’a, Rumeli’den Ardahan’a Türk’ün milli ülkülerini nakış nakış işleyen kahramanların hayatlarından kesitler; bu vatanı ve ülkeyi karşılıksız sevenlerin inanılmaz fedakârlıklarını bulacaksınız.

Elinizdeki bu eser, “Ne yapayım, bir defa vatanı her şeyden, herkesten daha fazla sevdim” diyenleri, dualarını evlad u ıyallerinden, evdeşlerinden önce vatan üzerine kurgulayanları anlatmakta.

Ve bu eser, mayasını gökten alanların, yılgınlığa düşmeyenlerin, kötünün üzerine gidebilen Kül Tigin yürekli, inandıkları uğruna gerekirse dünyayı bile yakabilecek yaman adamların eseri.

Mevzularını vatan üzerine kuran, bahislerini Türklük için namluya süren her bir vatan evladına rahmet, minnet ve dualarla…

Yayınevi KAMER YAYINLARI
Baskı Yılı 2020
Sayfa Sayısı 210
Durumu Sıfır
Kargo maliyeti
Mağaza Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!