Arkeoloji Sırları

Satıcı THE_CROW
0
(0)
0 145
Yayınevi BOYUT YAYIN GRUBU
Baskı Yılı 2013
Baskı Sayısı 1
Sayfa Sayısı 456
Durumu İkinci El
50
1 Yıl Önce

İnsanlık tarihini ve medeniyetleri keşfedin

Tarih öncesinin en önemli dönemlerine ışık tutan Arkeoloji Sırları'nın özel Türkiye bölümü ile ikinci ve yepyeni koleksiyon kitabı ÇIKTI! Üstelik birbirinden çarpıcı 9 adet DVD hediyesi ile birlikte!

Dünyaca ünlü İtalyan arkeologların çalışmaları... Orijinal belgeler, haritalar, buluntular... Binlerce fotoğraf... Türkiye'ye dair çok özel bir bölüm...

Boyut Koleksiyon Kitapları'nın en nadide eserlerinden biri olan Arkeoloji Sırları, arkeolojiye ilgi duyan her yaştan insanın, "eskinin bilimi" ile ilgili merak ettiği sorulara cevap bulabileceği eşsiz bir kaynak niteliğinde. Arkeoloji Sırları'nın ikinci koleksiyon eserinde en özel bölüm ise Türkiye'ye ayrıldı. Bu çalışmada önemli tarihi kalıntıların yer aldığı Alacahöyük, Pergamon, Ephesos, Troia ve Patara da dahil Türkiye'den tam 17 farklı bölgenin arkeolojik sırları, buluntular ve çarpıcı görseller eşliğinde gün yüzüne çıkıyor.

Arkeoloji tutkunlarının merakla beklediği bu çalışmada; Türkiye'nin yanı sıra, Ortadoğu, Güney Amerika, Afrika ve tarih öncesi Avrupa'nın Babil, Fayyum, Malta ve Olympia gibi sıra dışı antik merkezlerine dair unutulmaz bir serüven gizli.

Yayınevi BOYUT YAYIN GRUBU
Baskı Yılı 2013
Baskı Sayısı 1
Sayfa Sayısı 456
Durumu İkinci El
Mağaza Konumu

Yorum bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: